Jaroslav Dušek

Improvizátor, herec, režisér
a český mudrc

Zobrazit více

Jaroslav Dušek je známý český filmový a divadelní herec, improvizátor, režisér, moderátor, libretista a scénárista. Je vášnivým propagátorem vnitřního ztišení, empatie a lásky k životu. Z divadla Kampa na Maninách také vysílá pořad DušeK, kam si zve zajímavé hosty a společně s nimi objevuje nové poznatky o sobě i o světě. Jaroslav také velmi ctí tělo jako součást přírody a jejího rytmu a plynutí, věří v jeho moudrost a schopnost se navracet do stavu rovnováhy a žít zdravou sexualitu.

Dhyani Maria Kovar

lektorka Tantry a terapeutka
Somatic Experiencing 

Zobrazit více

Studovala psychologii a četné humanistické přístupy, aby mohla léčit a zkoumat sebe i ostatní. V roce 1987 se setkala se svým duchovním mistrem Oshem, velkým indickým mystikem, a strávila poslední roky Oshova života v jeho přítomnosti. Po Oshově smrti v roce 1990 převzala jeho dědictví (spolu s mnoha dalšími) a zpřístupnila jeho učení tisícům lidí – v jeho meditačním a terapeutickém centru v indické Púně a v Evropě. Stala se učitelkou tantry, protože miluje tantru jako mystickou cestu, která zahrnuje život ve všech jeho aspektech. Tantra nás učí důvěřovat svým přirozeným energiím a zůstat věrní svým smyslům. Ve své praxi uplatňuje také metodu somatického prožívání, jež přináší svobodu volby místo reagování podmíněným způsobem. https://being-awake.cz

Rostislav Václavek

Zakladatel 5 PILÍŘŮ ZDRAVÍ a autor bestseleru Změň svůj dech

Zobrazit více

RNDr. Mgr. Rostislav Václavek je Zakladatel projektu 5 PILÍŘŮ ZDRAVÍ, holistického přístupu k sobě prostřednictvím funkčního dýchání, otužování, práci s myslí, fasciálním cchi a vyvážeností v příjmu. Je certifikovaný master instruktor Buteyko – systému funkčního dýchání pro lidi dušné, alergiky, astmatiky a všechny co mají disfunční dechový vzorec. Je certifikovaný master instruktor Oxygen Advantage, systému funkčního dýchání pro lidi aktivní, sportovce, horolezce atd., a také instruktor ROS-dýchání – systému dechových fúzí vedoucích nejen biochemicky cestou k sobě. Je instruktorem otužování – systém CCHI-ROS. Autor bestseleru ZMĚŇ SVŮJ DECH a začnou se dít věci. 
Více na: 
www.5pz.cz

Monika Hodásová

Holistická sprievodkyňa, terapeutka tela a duše a autorka knihy Vedomá cesta za zdravím 

Zobrazit více

Monika pôsobí ako sprievodkyňa žien, ako holistická terapeutka tela
a duše. Jej vlastné zdravotné problémy ju pred mnohými rokmi priviedli na túto cestu. Dnes inšpiruje ľudí, ako žiť zdravší, vedomejší a naplnenejší život.
Téme sexuality a intimity sa venuje cez 10 rokov, spája tantrický východný prístup s realitou západného sveta. Robí ženské transformačné semináre, prednáša, no takisto pracuje s ľuďmi individuálne.


www.monikahodasova.sk

Norbert Synčák

zakladateľ
Akadémie čínskej metafyziky

Zobrazit více

Svoj život som zasvätil poznávaniu filozofie a podstaty „Univerzálnych princípov Života“. Vidím, cítim a vnímam, že za povrchom vonkajšej skutočnosti rozmanitých javov sa skrýva jedna spoločná UNIVERZÁLNA PODSTATA. Aktívne sa už viac ako 30 rokov venujem jej štúdiu aj výuke v oblastiach ako sú: 

ČÍNSKA METAFYZIKA (feng shui, čínska medicína, qi gong, taiji, čínska astrológia BAZI, techniky časovania udalostí ZERI, Yijing…),
HERMETICKÁ FILOZOFIA (posvätná geometria, sakrálna architektúra, astrológia, alchýmia, kabala, religionistika, história, filozofia, metafyzika…)
OSOBNOSTNÝ ROZVOJ (aplikácia princípov v každodennom živote, práci, vnútornom rozvoji človeka…)


Silvie Šabacká

Terapeutka Somatic experiencing®, mentorka

Zobrazit více

Díky vědomé a jemné práci a hlubokému porozumění fungování nervového systému v zátěži, vedu své klienty k tomu, aby zjistili, že všechna témata, se kterými bojují, mají jeden jediný společný jmenovatel.
Zahlcení a přetížení nervového systému, který je jen přirozenou reakcí na velmi dynamický život.

Proto místo řešení všech problémů a symptomů naopak zaměřit svou pozornost na tuto základní příčinu a začít se vymaňovat z krysího kolečka, začne mít konečně efekt. Do VŠECH oblastí Tvého života.

Stačí svému nervovému systému vytvořit opravdu podporující podmínky, aby se sám zregeneroval a nabral sil. Zjisti se mnou JAK.

https://www.vesvemteledoma.cz

Helena Máslová

Lékařka
a psychosomatička

Zobrazit více

MUDr. Helena Máslová se mnoho let věnuje psychosomatice a práci s traumatem. Dlouhodobě usiluje o humanizaci porodnictví a podporu ranné vazby matky a dítěte (bondingu). V rámci své péče o lidi se vždy zabývá také podstatnými psychosomatickými souvislostmi, které vedly ke zdravotní či sexuální nerovnováze. 

Petr Horký

Režisér, polárník
a influencer

Zobrazit více

Petr Horký je neohroženým dobrodruhem, který na své cestě potkal mnoho velmi významných lidí, kteří se dožili úctyhodného věku. Jako jediný Čech došel na severní a jižní pól i na Pól chladu – nejchladnější obydlené místo světa, na lyžích přešel Grónsko, uskutečnil první zimní přechod mongolského jezera Khovsghol atd. Je autorem asi 100 dokumentárních filmů. Za celovečerní dokument Století Miroslava Zikmunda (nejnavštěvovanější dokument roku 2014) byl nominovaný na Českého lva.V kinech je další jeho distribuční dokument Civilizace – Dobrá zpráva o konci světa. Na Prima ZOOM běží jeho talkshow Hausbot Petra Horkého, která se úspěšně rozvíjí i na youtubovém kanálu. www.petrhorky.cz

Vladimíra Rychlík

  Zakladatelka projektu – Zraju jako víno
a Dotekové lázně

Zobrazit více

Vladimíra Rychlík DiS. je pohybový specialista pro zdravý a funkční pohyb, masér s 25letou praxí, lektor. Popularizuji chytré a funkční pohybové návyky a jejich rozvoj pro dlouhodobé udržitelné bytí. Pohyb je vedený v souvislosti s vývojovou kineziologií. Zaměřuji se na individualizovaný přístup. Specializuje se zvláště na ženy v období okolo menopauzy a dál, na péči o udržitelnost tělesného i duševního zdraví a dlouhodobou sexuální perspektivu v životním stylu. Je autorkou projektu Zraju jako víno a Vědomé dotekové lázně.

O víkendu se na místě také můžete potkat s nabídkou:

  • měření Vašeho Biopole pomocí Bio-Well GDV kamera za speciální cenu
  • úžasných knih vydavatelství Bohemica Books
  • bestselleru Rostislava Václavka „Změň svůj dech a začnou se dít věci“ z vydavatelství Albatros

Již 3. ročník FENOMENU zaměřeného na ZDRAVOU SEXUALITU pořádá  Aktivace potenciálu.