Jaroslav Dušek

Improvizátor, herec, režisér

Zobrazit více

Jaroslav Dušek je známý český filmový a divadelní herec, improvizátor, režisér, moderátor, libretista a scénárista. Je vášnivým propagátorem vnitřního ztišení, empatie a lásky k životu. Z divadla Kampa také vysílá pořad DušeK, kam si zve zajímavé hosty a společně s nimi objevuje nové poznatky o světě. Jaroslav také velmi ctí tělo jako součást přírody a jejího rytmu a plynutí, věří v jeho moudrost a schopnost se navracet do stavu rovnováhy.

Rostislav Václavek

Zakladatel 5 PILÍŘŮ ZDRAVÍ a autor bestseleru Změň svůj dech

Zobrazit více

RNDr. Mgr. Rostislav Václavek je Zakladatel projektu 5 PILÍŘŮ ZDRAVÍ, holistického přístupu k sobě prostřednictvím funkčního dýchání, otužování, práci s myslí, fasciálním cchi a vyvážeností v příjmu. Je  certifikovaný master instruktor Buteyko – systému funkčního dýchání pro lidi dušné, alergiky, astmatiky a všechny co mají disfunční dechový vzorec, certifikovaný master instruktor Oxygen Advantage, systému funkčního dýchání pro lidi aktivní, sportovce, horolezce atd., instruktor ROS-dýchání – systému dechových fúzí vedoucích nejen biochemicky Cestou k sobě instruktor otužování – systém CCHI-ROS. Autor bestseleru  ZMĚŇ SVŮJ DECH a začnou se dít věci. Více na: www.5pz.cz

Helena Máslová

Lékařka a psychosomatička

Zobrazit více

MUDr. Helena Máslová se mnoho let věnuje psychosomatice a práci s traumatem. Dlouhodobě usiluje o humanizaci porodnictví a podporu ranné vazby matky a dítěte (bondingu). V rámci své péče o lidi se vždy zabývá také podstatnými psychosomatickými souvislostmi, které vedly ke zdravotní nerovnováze.

Josef Šálek

Rekordman, motivátor, kouč

Zobrazit více

Josef Šálek je do této chvíle držitelem dvou světových rekordů.  Ve svých 53 letech byl zapsán do Guinessovy knihy díky výdrži necelých 10hodin v plenku. Po padesátce také nejrychleji uběhl půlmaraton naboso, bez trička na sněhu a v mrazu. Dále drží český rekord v nejrychleji uběhnutých 10-ti kilometrech také naboso.

Jeho motto zní :
„Mým povoláním je být šťastný.“

Jeho posláním je inspirovat ostatní ke šťastnému a plnohodnotnému životu.

Petr Horký

Režisér, polárník a youtuber

Zobrazit více

Petr Horký je neohroženým dobrodruhem, který na své cestě potkal mnoho velmi významných lidí, kteří se dožili úctyhodného věku. Jako jediný Čech došel na severní a jižní pól i na Pól chladu – nejchladnější obydlené místo světa, na lyžích přešel Grónsko, uskutečnil první zimní přechod mongolského jezera Khovsghol atd. Je autorem asi 100 dokumentárních filmů. Za celovečerní dokument Století Miroslava Zikmunda (nejnavštěvovanější dokument roku 2014) byl nominovaný na Českého lva.V kinech je další jeho distribuční dokument Civilizace – Dobrá zpráva o konci světa. Na Prima ZOOM běží jeho talkshow Hausbot Petra Horkého, která se úspěšně rozvíjí i na youtubovém kanálu. www.petrhorky.cz

Maroš Vago

Aplikovaný psycholog, ředitel CBDium

Zobrazit více

Maroš Vago je aplikovaný psychológ a riaditeľ firmy CBDium, ktorá sa venuje výrobe konopných esencií a integrácii prírodných spôsobov liečby do klasickej medicíny. V rámci ročného štipendia pôsobil ako supervízor pri ceremóniách v liečebnom centre v Peru, ktoré kombinuje techniky šamanského kmeňa Quechua Shipibo a západnej medicíny. V súčasnosti upúšťa od individuálnej terapeutickej praxe a zakladá koncept APU, ktorý pomáha širokej verejnosti nadviazať kontakt s vlastným vedomím prostredníctvom jednoduchých šamanských a psychologických techník.

Vladimíra Rychlík

   Zakladatelka projektu – Zraju jako víno, trenérka a masérka

Zobrazit více

Vladimíra Rychlík DiS. je pohybový specialista pro zdravý a funkční pohyb, masér s 25letou praxí, lektor. Popularizuji chytré a funkční pohybové návyky a jejich rozvoj pro dlouhodobé udržitelné bytí. Pohyb je vedený v souvislosti s vývojovou kineziologií. Zaměřuji se na individualizovaný přístup. Specializuje se zvláště na ženy v období okolo menopauzy a dál, na péči o udržitelnost tělesného i duševního zdraví a dlouhověkou perspektivu v životním stylu. Je autorkou projektu Zraju jako víno.

Kateřina Dolenská

Propagátorku zdravého antiagingu

Zobrazit více

Má tu čest být vášnivou expertkou zdravého anti-agingu. Její životní cesta ji přivedla k založení projektu JogaManiak, kde učí jednoduché, ale účinné techniky blahodárné pro pleť i celý organismus. Je hrdá, že jej dnes následují už desetitisíce žen. Je autorkou bestsellerové knihy Omlazující techniky pro zdravou pleť bez vrásek a zakladatelkou úspěšného Anti-age Summitu, kde přednášejí největší kapacity z oblasti antiagingu u nás. Mojí vizí je vyvolat revoluci v oblasti anti-agingu. Přeji si, aby každá žena měla příležitost stát se nejkrásnější a tím nejzdravější verzí sebe sama s tím, co už teď má doma. Tereza Winklerová

Lektorka inteligentního pohybu
a dechu

Zobrazit více

Tereza vystudovala sociologii a andragogiku na UP v Olomouci. Absolvovala trenérský program na EIF Evropském Institutu Fitness Master Diploma in Personal Training. Je také lektorkou jógy, inspiraci však čerpá také z mnoha dalších přístupů inteligentní práce s tělem a pohybem, např. BMC, kraniosakrální terapie, vývojová kineziologii, somatická embryologie, Continuum, Feldenkraisova a Alexandrova technika a mnoho dalších. Založila úspěšný projekt Kongres inteligentního pohybu, kde se lektoři různých metod a účastníci z řad laiků i odborníků navzájem inspirují a hledají to, co je spojuje.