Co je možné o víkendu zažít?

Každý den programu bude mít dopad na váš přístup ke zdravé sexualitě.
Můžete se těšit na plnou dávku nezapomenutelných zážitků a poznatků. 

 SOBOTA 11.1.2025

SEXUALITA A ZDRAVÍ
Z NADHLEDU A SOUVISLOSTÍ

10:00 – 12:00
Zdravá sexualita
a intimita
z holistického pohledu

Monika Hodásová

Dnes je sexualita vnímaná veľmi nezdravo. To, čo sa žije bežne v spálni je veľmi ďaleko od toho, čo pre mňa pomenovanie „Zdravá intimita a sexualita“ znamená. Ženy sa častokrát milujú s mužmi aj keď nechcú. Muži sa ženú za naplnením určitého cieľ a (uspokojenie seba, v lepšom prípade aj uspokojenie svojej partnerky). Vytráca sa skutočná intimita, zraniteľnosť, otvorenosť, láska, duša. Na prednáške si porozprávame o tom, ako to ide ináč. Povieme si, ako využívať našu sexuálnu energiu ako životnú energiu, ako dar. Porozprávame si o vedomom milovaní, kde neexistuje cieľ a výsledok, kde je iba cesta plná odovzdania a plynutia. Priestor bude aj pre vaše pikantné otázky, na ktoré sa nesmierne teším.


13:30 – 15:30

Tantra a Tao:
Mystické Rozmery Sexuality v Taoizme


Norbert Synčák


Workshop se zaměřuje na spojení starověkých taoistických a tantrických učení s moderními perspektivami sexuality a osobního rozvoje. Účastníci budou prováděni hluboko do esencí těchto tradic, objevujíce, jakým způsobem lze sexuality chápat jako cestu k osobnímu probuzení a spirituálnímu růstu. Workshop nabídne průvodce praktickými cvičeními, meditacemi a diskuzemi, které umožní účastníkům prozkoumat spojení mezi tělem, myslí a duší, a otevřít se novým způsobům prožívání sexuality jako zdroje pro hlubší pochopení sebe sama a světa kolem sebe.  Bude mi potešením spoločne s mojou úžasnou manželkou Judit s vami zdieľať „poklady múdrosti starých majstrov“ na spoločnej CESTE POZNÁVANIA.

 

16:00 – 18:00
Souvislosti funkčního dechu a sexuality


Rostislav Václavek


DÝCHÁNÍ NOSEM, avšak bráničně, velmi jemně, pomalu, rytmicky, neslyšně je základ zdravého funkčního dýchání, které má dopad na další oblasti kvality života.
Dechem se zabýváme biochemicky, biomechanicky a kadenčně a propojujeme jej s mentálním nastavením, otužováním, pohybem i vyváženým příjmem živin. Toto holistické pojetí 5 PILÍŘŮ ZDRAVÍ má na buněčné úrovni přímý vliv na zdravou sexualitu.ODHALÍM PŘELOMOVÉ SOUVISLOSTI VLIVU FUNKČNÍHO DÝCHÁNÍ NA SEXUALITU

19:00 – 21:30
„Medicína sexuality“
– besedu moderuje
Jaroslav Dušek

Monika Hodasová, Norbert Synčák, Rostislav Václavek, Helena Máslová

NEDĚLE 12.1.2025

ZDRAVÁ SEXUALITA V KOGNICI A SOMATICE


10:00 – 12:00

V těle jako doma


Silvie Šabackábude doplněno


13:30 – 15:30

Posvátná sexualita


Dhyani Maria Kovar
Na tomto workshopu Dhyani naučí metody, jak proměnit sexualitu v sílu léčení, meditace a přítomnosti s druhým člověkem, včetně toho, kým jsme celkově. Proběhne několik učení, po nichž bude následovat meditace, interakce s vaším milovaným člověkem nebo s dalšími lidmi, kteří se workshopu zúčastní. Dhyani vás ráda inspiruje k tomu, abyste si domů odnesli některé poznatky, zkušenosti a vědomosti o tom, jak můžete přijmout samotnou životní energii, svou sexualitu, jak přijmout přirozenost protikladů, které jsou zakořeněny jak v ženách, tak v mužích. Workshopu se mohou zúčastnit jednotlivci i páry. Bude zajištěn bezpečný prostor, kde nebude docházet k nahotě. Cítit se a být v bezpečí má nejvyšší prioritu.


16:00 – 19:00
„Alchymie sexuality
a sexualita jako zdroj energie“
– besedu moderuje Petr Horký 

Dhyani Maria Kovar,
Silvie Šabacká,
Vladimíra Rychlík

O víkendu se na místě také můžete potkat s nabídkou:

  • měření Vašeho Biopole pomocí Bio-Well GDV kamera za speciální cenu
  • úžasných knih vydavatelství Bohemica Books
  • bestselleru Rostislava Václavka „Změň svůj dech a začnou se dít věci“ z vydavatelství Albatros

Již 3. ročník FENOMENU zaměřený na zdravou sexualitu pořádá  Aktivace potenciálu.